Partnerzy i sponsorzy

Trzeciej Wyprawy Transatlantyckiej


 

Police Gmina Zielona

Gmina Police

SPONSOR GŁÓWNY

Police są gminą miejsko-wiejską i znajdują się w województwie zachodniopomorskim we wschodniej części powiatu polickiego.

więcej...

Położone na Nizinie Szczecińskiej zajmują obszar 25.166,9 hektarów i liczą 38.730 tys. mieszkańców (stan 30.III.2016 r.). Na jej terenie, oprócz miasta Police funkcjonuje także 12 sołectw. Przez gminę prowadzą różnego rodzaju szlaki turystyczne wzdłuż Puszczy Wkrzańskiej. Walory Gminy Police sprzyjają zwolennikom turystyki pieszej, rowerowej oraz konnej. Obok rozległych lasów, jezior są też atrakcje charakterystyczne dla miejscowości nadmorskich: przystanie żaglowe i promowe, port i Kompleks Turystyczny powstały w Trzebieży 2006 r., bezpośrednio nad Zalewem Szczecińskim. Oprócz wielu atrakcji o charakterze przyrodniczym i rekreacyjnym na terenie gminy Police znajduje się również wiele pamiątek przeszłości.


 

ERGO

Sponsor strategiczny

ERGO Pro to międzynarodowa sieć dystrybucyjna Grupy ERGO.

więcej...

Produktem flagowym jest Eventus Duo Formuła Hybrydowa, pierwszy w Polsce program, który łączy gwarancję świadczeń emerytalnych z inwestycją w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe w ramach dodatkowego ubezpieczenia inwestycyjnego.
ERGO należy do grona największych grup ubezpieczeniowych w Niemczech i Europie. Grupa prowadzi swoją działalność w ponad 30 krajach świata, koncentrując się głównie na rynkach Europy i Azji. ERGO oferuje swoim Klientom wszechstronne zabezpieczenie ubezpieczeniowe.

Informacje dodatkowe:

www.ergopro.pl


 

Pomorze Zachodnie

Pomorze Zachodnie

Sponsor strategiczny

Pomorze Zachodnie to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych regionów Polski.

więcej...

Natura zadbała o to, aby ten region Polski był idealnym miejscem do wypoczynku. Znajdą tu Państwo wspaniałe plaże, czyste morze, lasy i Parki Narodowe, piękne pojezierza oraz okazy rzadkich gatunków fauny i flory. Bałtyk jest magnesem dla turystów z całej Europy. Ale wspaniałą przygodę można przeżyć też uprawiając aktywny wypoczynek na szlakach żeglarskich, kajakowych, urokliwych ścieżkach rowerowych i pieszych. Wrażenia gwarantują także regionalne skarby historii regionu, szereg różnorodnych wydarzeń kulturalnych i sportowych, a także bogata oferta hotelowa, uzdrowiskowa, SPA & Wellness. Ważnym punktem na mapie turystycznej i gospodarczej regionu jest jego stolica miasto Szczecin ­ nowoczesny i szybko rozwijający się ośrodek przemysłowy oraz akademicki. Województwo Zachodniopomorskie to idealne miejsce do lokowania inwestycji. Usytuowane na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych, w samym sercu Europy: blisko stąd do Berlina, Kopenhagi, czy Sztokholmu. O sile gospodarczej regionu decydują także liczące się w Europie porty morskie, międzynarodowe lotnisko, wykształceni młodzi ludzie oraz prężnie działające Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, ułatwiające inwestowanie w regionie.

wzp.pl


 

Grupa Azoty

Grupa Azoty

Sponsor strategiczny

Grupa Azoty to jedna z kluczowych grup kapitałowych branży nawozowo-chemicznej w Europie.

więcej...

Obecnie Grupa Azoty zajmuje drugą pozycję w Unii Europejskiej w produkcji nawozów azotowych i wieloskładnikowych, a takie produkty jak melamina, kaprolaktam, poliamid, alkohole OXO czy biel tytanowa mają równie silną pozycję w sektorze chemicznym, znajdując swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

www.grupaazoty.com


 

stsetsin floating garden 2050 project - Szczecin

Miasto Szczecin

Sponsor wyprawy

Szczecin to ponad 400 tysięczna metropolia, znajdująca się w centrum historycznego, ponadgranicznego regionu Pomorza.

więcej...

To miasto pełne wszechobecnej zieleni, to miejsce, w którym historia splata się ze współczesnością, gdzie spotykają się odmienne style, trendy artystyczne, oraz biznes i nauka. Krajobraz miasta to konglomerat wysp, kanałów, plaż i zatok. Można tu żeglować po rzece, jeziorze i zalewie. Przyjedź do Szczecina i daj się oczarować!

www.szczecin.eu


 

LYO FOOD COM

LYOFOOD

Sponsor wyprawy

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów żywności liofilizowanych.

więcej...

Dla zaspokojenia potrzeb alpinistów, żeglarzy, turystów i innych ekstremalnych sportowców Lyovit użył swojego doświadczenia i rewolucyjnej Technologii do stworzenia pierwszej Linii liofilizowanych posiłków w 1998 Roku. Produkty nosiły nazwę „Lyofood” i zostały BARDZO Pozytywnie przyjęte przez Rynek.

lyofood.pl


LogoBRATA_2017

Brata

Sponsor wyprawy

Brata Systemy Kominowe to marka współtworzona przez firmy Henkor i Emag specjalizująca się w produkcji ceramicznych systemów kominowych.

więcej...

Wysoka jakość oferowanych wyrobów, zastosowane w nich rozwiązania i usprawnienia, a także profesjonalna logistyka pozwoliły zyskać zaufanie klientów w kraju i za granicą. Firma prowadzi również program edukacyjno-szkoleniowy skierowany do sprzedawców i montażystów swoich wyrobów. Dysponuje także grupami serwisowymi. Systemy kominowe Brata mają wszelkie wymagane atesty, certyfikaty i deklaracje zgodności z normami.

www.brata.pl


AIR-TECH MARINE

Sponsor wyprawy

Szczecińskie przedsiębiorstwo zajmujące się remontami jachtów produkcją wyposażenia jachtowego oraz regeneracją śrub napędowych, którego pomysłodawcą jest Jarosław Krzemiński.

więcej...

Firma remontuje jachty żaglowe motorowe wykonane ze stali kompozytów aluminium oraz drewna. Najważniejszymi wydarzeniami w historii firmy jest uczestnictwo podczas produkcji chemikaliowców wykonanych ze stali Duplex naprawa urządzenia sterowego na STS Fryderyk Chopin oraz oczywiście remont kajaka OLO.

firma@air-tech.com.pl


Olympus

Olympus Polska

Sponsor wyprawy

Lider zarówno w projektowaniu  aparatów fotograficznych oraz rejestratorów dźwięku.

więcej...

W Olympus staramy się, aby każdego dnia świat stawał się lepszym i radosnym miejscem dla nas wszystkich. Angażujemy się w opracowywanie nowych technologii, produktów i usług, które są zgodne z najbardziej restrykcyjnymi normami branżowymi i zapewniają naszym klientom zwiększone bezpieczeństwo, ochronę, jakość i produktywność.

www.olympus.pl/site/pl/c/cameras


 

aquapack

AQUAPAC

Sponsor wyprawy

Polski dystrybutor produktów AQUAPAC: wodoszczelnych i wodoodpornych, profesjonalnych toreb, worków i plecaków wyprawowych oraz futerałów na sprzęt elektroniczny.

więcej...

Aquapaki mają hermetyczną szczelność (spełniają standardy norm IPX), a urządzenia można obsługiwać bez wyjmowania z futerału. Aquapaki nie toną – mają dodatnią pływalność. Są objęte 5-letnią gwarancją angielskiego producenta.

www.aquapac.pl


Schneider Electric

Schneider Electric

Sponsor wyprawy

Globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce.

więcej...

Obsługuje klientów w ponad 100 krajach, wspomagając ich w zarządzaniu energią i procesami w bezpieczny, niezawodny, efektywny  i zrównoważony sposób. Począwszy od najprostszych przełączników po złożone systemy operacyjne, nasze technologie, oprogramowanie oraz usługi udoskonalają zarządzanie przedsiębiorstwami i automatyzację procesów.

www.schneider-electric.pl


 

Chronos Development - Budujemy z pasją

Chronos Development sp. z o.o. sp. k.

Sponsor wyprawy

Firma deweloperska, działająca na rynku wielkopolskim.

więcej...

Realizuje projekty mieszkaniowe na terenie podpoznańskich gmin: Luboń, Rokietnica, Swarzędz i Dopiewo. Nasze produkty cechuje atrakcyjna architektura, funkcjonalność wnętrza i komfort użytkowania, a także możliwość indywidualnej aranżacji.

www.chronos.poznan.pl


 

XONIX

Xonix

Sponsor wyprawy

Xonix to założona w 1978 roku marka wodoszczelnych zegarków sportowych.

więcej...

Każdy zegarek naręczny sprawdzany jest pod względem wodoszczelności w specjalnej maszynie ciśnieniowej symulującej warunki zanurzenia zegarka w wodzie o głębokości 100 metrów. Zegarki Xonix cieszą się uznaniem klientów na całym świecie dzięki wysokiej jakości wykonania, przydatnym funkcjom, oraz atrakcyjnej cenie. Firma Volantis jest wyłącznym dystrybutorem zegarków Xonix w Polsce.


 

PIÓREX SA

PIÓREX S.A.

Sponsor wyprawy

Lider w produkcji kołder i poduszek z wypełnieniem naturalnym i syntetycznym łączy w swojej działalności tradycję z nowoczesnością.

więcej...

Oferta firmy jest bardzo bogata pod względem wzornictwa, materiałów oraz dostosowania do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze wyroby znane są na rynkach krajowych i zagranicznych. Wysokie standardy jakości zostały uhonorowane prestiżowymi certyfikatami.

www.piorex.pl


 

Geers Dobry Słuch

GEERS

Sponsor wyprawy

Geers jest liderem rynku rozwiązań dla osób dotkniętych niedosłuchem.

więcej...

Ludzie realizują swoje potrzeby, aspiracje i pragnienia poprzez kontakty z innymi, a możliwość komunikacji jest podstawą budowania więzi rodzinnych i społecznych. Dlatego GEERS każdemu pragnie zapewnić dobry słuch. Tradycja naszej firmy sięga lat 50-tych XX wieku. W Polsce firma dysponuje ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w przywracaniu swoim Klientom pełnej radości życia


 

PVG

Sponsor wyprawy

Perfect Valve Group z siedzibą w Szczecinie jest partnerem w dziedzinie dostaw i doradztwa technicznego dla szeroko pojętej branży przemysłowej.

więcej...

Specjalizujemy się w doborze armatury, pomp oraz elementów rurociągów technologicznych. W naszej codziennej pracy stawiamy przed sobą ambitne wyzwania i dlatego też wspieramy ambitne projekty i ludzi z pasją.

www.pvg.pl


 

 

© Aleksander Doba. All Rights Reserved. | Made by Sorus Publishing | Powered by Klienter.com | This site is a part of GoEnterGo.com Travel Community